Projektowanie wind i dźwigów


Do Państwa dyspozycji stawiamy zespół doświadczonych inżynierów z zapleczem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie transportu pionowego.

Urządzenia dobieramy zawsze na podstawie indywidualnego zapotrzebowania inwestora. Pytamy co jest dla Państwa istotne, sprawdzamy możliwości techniczne i dostosowujemy produkt w taki sposób aby optymalnie spełniał Państwa oczekiwania.

 Współpraca z renomowanymi producentami podzespołów, uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez europejskich producentów z branży dźwigów i platform, regularne wizyty na światowych targach dźwigowych oraz bieżąca współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego pozwalają zaopatrywać naszych Klientów w rozwiązania o najwyższych standardach oraz skutecznie pokonać bariery architektoniczne w każdym budynku.  W dziale OFERTA / WYBÓR URZĄDZEŃ prezentujemy zarówno standardowe dźwigi i platformy dla osób niepełnosprawnych (razem z gotowymi schematami) jak i zupełnie nietypowe rozwiązania zaprojektowane w odpowiedzi na bardzo indywidualne potrzeby inwestorów.

Powered by: Talem Technologies