Specjalista ds. techniczno-handlowych

Miejsce pracy: Bydgoszcz i okolice

Zakres obowiązków:
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z potencjalnymi klientami i doradztwo w zakresie doboru urządzeń dźwigowych (głównie wind osobowych i platform dla osób niepełnosprawnych)
  • pozyskiwanie zamówień z rynku
  • przygotowanie umów
  • zamawianie podzespołów i koordynacja dostaw
  • aktywny, stały kontakt z architektami i firmami budowlanymi w zakresie oferowanych rozwiązań,
  • monitorowanie rynku budowlanego na podległym terenie

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne
  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (niezbędny kontakt mailowy z dostawcami z Hiszpanii i Szwecji)
  • prawo jazdy kategorii B
  • zdolności negocjacyjne i umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
  • orientacja na sukces
  • mile widziana znajomość rynku budowlanego na podległym terenie

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + elementy motywacyjne
  • benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne),
  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy
  • ubezpieczenie grupowe, możliwość skorzystania z pakietów medycznych
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i przyjazne środowisko pracy

Prosimy o przesyłanie CV na e-mail elwind@elwind.pl z dodaniem klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustw. z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych D.z.u z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Powered by: Talem Technologies