Monter urządzeń dźwigowych

Miejsce pracy: Bydgoszcz i okolice

Zakres obowiązków:

Montaż urządzeń dźwigowych (głównie wind i platform osobowych) w nowopowstających budynkach oraz w ramach modernizacji obiektów istniejących.

Prosimy o aplikowanie osoby nastawione na długoterminową współpracę.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne, średnie lub zawodowe
  • prawo jazdy kategorii B
  • dokładne i odpowiedzialne podejście do wykonywanych prac
  • przestrzeganie zasad BHP
  • mile widziana znajomość technologii montażu urządzeń dźwigowych (osobom bez doświadczenia oferujemy możliwość nabycia umiejętności u boku brygadzisty jako pomocnik).

Oferujemy:
  • umowę o pracę i pełną legalność zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektów pracy i samodzielności
  • benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne),
  • finansowanie szkoleń i egzaminów na uprawnienia UDT i SEP
  • ubezpieczenie grupowe, możliwość skorzystania z pakietów medycznych
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Prosimy o przesyłanie CV na e-mail elwind@elwind.pl z dodaniem klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustw. z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych D.z.u z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Powered by: Talem Technologies