O nas

Ponad 25 lat doświadczenia

Firma ELWIND powstała w 1988r. Dysponując zespołem doświadczonych fachowców oraz rozszerzając ofertę o coraz nowocześniejsze urządzenia oparte na podzespołach najlepszych firm krajowych i zagranicznych Elwind zyskał pozycję czołowego dostawcy urządzeń to transportu pionowego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo  pełną gamę dźwigów (wind) osobowych i towarowych oraz platform dla osób niepełnosprawnych  wyprodukowanych  przy użyciu najnowszych technologii. W 2013 roku obchodzimy 25 lecie działalności – dziękujemy Państwu za zaufanie!

Tysiące pasażerów, tony towarów

Każdego dnia z naszych urządzeń korzystają tysiące osób w budynkach mieszkalnych, obiektach administracji państwowej, służby zdrowia, zakładach przemysłowych i prywatnych budynkach. Skutecznie likwidujemy bariery architektoniczne udostępniając budynki również tej grupie społecznej, która ma problemy z samodzielnym pokonaniem schodów. Instalowane przez nas dźwigi i platformy o różnorodnym przeznaczeniu codziennie ułatwiają pracę w biurowcach, magazynach i fabrykach, a doświadczenie i stabilna pozycja firmy zaowocowały kontraktami z czołowymi firmami budowlanymi i deweloperami w kraju.

Najwyższe standardy

Aby zagwarantować stałą jakość wykonywanych przez nas usług, wprowadziliśmy w 2003 roku System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN  ISO 9001: 2001. Naszą ofertę konstruujemy w oparciu o  podzespoły solidnych firm krajowych i zagranicznych.  Selekcjonujemy dostawców i wybieramy z ich oferty to, co najlepiej sprawdzi się w określonych warunkach. Współpracujemy m.in. z CIBES LIFT AB, GMV, ORONA, Wittur, Kleemann, SITES, BKG, Pollock, Doppler, Autivox, Translift, FUD Bolęcin, Kalea, Kone, Atlas-Lift, Brugg, Ziehl-Abegg i wielu innych.  Nasi pracownicy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje w trakcie krajowych i zagranicznych szkoleń, obecności na międzynarodowych targach branżowych i stałej współpracy z Urzędem Dozoru Technicznego.

Do Państwa dyspozycji stawiamy zespół doświadczonych inżynierów z zapleczem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie transportu pionowego.

Urządzenia dobieramy zawsze na podstawie indywidualnego zapotrzebowania inwestora. Pytamy co jest dla Państwa istotne, sprawdzamy możliwości techniczne i dostosowujemy produkt w taki sposób aby optymalnie spełniał Państwa oczekiwania.

Współpraca z renomowanymi producentami podzespołów, uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez europejskich producentów z branży dźwigów i platform, regularne wizyty na światowych targach dźwigowych oraz bieżąca współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego pozwalają zaopatrywać naszych Klientów w rozwiązania o najwyższych standardach oraz skutecznie pokonać bariery architektoniczne w każdym budynku. W dziale urządzenia prezentujemy zarówno standardowe dźwigi i platformy dla osób niepełnosprawnych (razem z gotowymi schematami) jak i zupełnie nietypowe rozwiązania zaprojektowane w odpowiedzi na bardzo indywidualne potrzeby inwestorów.

Powered by: Talem Technologies